В Новій Каховці проводять агітаційну кампанію із запобігання торгівлі людьми

Щороку 18 жовтня 2018 року відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми.

Проблема торгівлі людьми, як свідчить історія має глибоке коріння, та суспільство на різних етапах свого розвитку по різному ставилось до неї. І лише на початку ХХ століття розпочалася міждержавна робота, в рамках якої, світове співтовариство розглядає торгівлю людьми як проблему боротьби із злочинністю.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради долучився до проведення заходів з відзначення вищезазначеного дня, та фахівці центру розпочали лекційні заходи в учбових закладах міста для студентської та учнівської молоді на теми: «Торгівля людьми:маєте право знати більше», «Торгівля людьми – це може статись з кожним», «Людина – не товар».

Метою заходів – підвищення інформованості дітей про існування вищезазначеної проблеми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

Жертвами торгівлі людьми можуть стати чоловіки, жінки, діти, – з метою примусової праці, сексуальної експлуатації, жебрацтва. Способи втягнення людей у процес торгівлі людьми різні – злочинці шукають все нові і нові методи вербування, але завжди це відбувається шляхом обману, шахрайства, шантажу, із застосуванням чи погрозою насильства.

Молодь приймала активну участь в обговоренні та жваво висловлювала своє розуміння, щодо актуальності проблеми торгівлі людьми та її наслідків.

Наприкінці заходу всі присутні отримували тематичні  листівки, брошури і буклети з номерами телефонів гарячої лінії щодо протидії торгівлі людьми. Роботу в даному напрямку буде подовжено і надалі.