В Новій Каховці проводиться конкурс на здобуття премії Анатолія Бахути

З 1 січня  по 1 червня в нашому місті проходить конкурс на здобуття літературної премії, присвячений  вшануванню  пам’яті поета-земляка Анатолія Бахути. Конкурс започатковано у 2015 році за активної підтримки міського голови Володимира Коваленка.

Організаторами конкурсу є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Метою конкурсу є показ краси та багатогранності світу, створеного авторами художнього слова та літератури; виявлення талановитих літераторів, популяризація їх творчості; стимулювання написання сучасних творів, відображаючих загальнолюдські цінності, громадянські й патріотичні позиції, які ґрунтуються на цінностях культури; зміцнення дружніх контактів між творчими людьми в місті; сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах високоморальної спрямованості.

Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться на базі Літературно-меморіального музею А.П.Бахути. На конкурс до 01 червня 2017 року надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років. Приймати участь у конкурсі мають право автори, віком не нижче 18 років, які проживають на території Новокаховської міської ради.

Твори та заявки надаються до Оргкомітету в електронному та паперовому вигляді за адресою: вул. Шевченка,7, м. Нова Каховка, Е-mail: museum.bahuta@gmail.com.  Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.

Конкурс проводиться у номінаціях:

– Художня література – поезія;

– Художня література – проза.

Вік учасників конкурсу визначається станом на 1 січня 2017 року.

За результатами конкурсу визначається два переможця по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів Літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.

1 серпня,  у   День пам’яті Анатолія Бахути, у Літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути планується оголошення результатів та вручення премії.

Положення про конкурс, а також форму заявки на участь можна скачати за посиланням.