В Новій Каховці проводиться КОНКУРС на здобуття премії поета-земляка Анатолія Бахути

bahuta_avtoportretЗ 1 січня  по 1 липня в нашому місті проходить конкурс на здобуття літературної премії, присвячений  вшануванню  пам’яті поета-земляка Анатолія Бахути. Конкурс започатковано у 2015 році за ініціативою місцевих поетів і літераторів та активної підтримки міського голови Володимира Коваленка.

Організаторами конкурсу є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму Новокаховської міської ради, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути.

Метою конкурсу є показ краси та багатогранності світу, створеного авторами художнього слова та літератури; виявлення талановитих літераторів, популяризація їх творчості; стимулювання написання сучасних творів, відображаючих загальнолюдські цінності, громадянські й патріотичні позиції, які ґрунтуються на цінностях культури; зміцнення дружніх контактів між творчими людьми в місті; сприяння задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах високоморальної спрямованості.

         Порядок проведення фестивалю-конкурсу

Конкурс проводиться на базі Літературно-меморіального музею А.П.Бахути. На конкурс до 01 липня 2016 року надсилаються літературні твори, опубліковані окремими книгами чи в літературних часописах, надруковані протягом останніх двох років. Приймати участь у конкурсі мають право автори, віком не нижче 18 років, які проживають на території Новокаховської міської ради.

  • Твори та заявки надаються до Оргкомітету в електронному та паперовому вигляді за адресою: вул. Шевченка,7, м. Нова Каховка, Е-mail: muzeumbahuta@mail.ru. Довідки за телефоном (05549) 3-64-89.

Конкурс проводиться у номінаціях:

– Художня література – поезія;

– Художня література – проза.

Вік учасників конкурсу визначається станом на 01 січня 2016 року

За результатами конкурсу визначається два переможця по одному в кожній номінації. Твори, розглянуті журі, залишаються для поповнення фондів Літературно-меморіального музею А.П.Бахути та бібліотек Новокаховської централізованої бібліотечної системи.

1 Серпня У Літературно-меморіальному музеї А.П.Бахути на День пам’яті Анатолія Бахути планується оголошення результатів та вручення премії.

Положення про конкурс, а також форму заявки на участь можна скачати за посиланням.