В Новій Каховці пройшла інформаційна кампанія до Всеукраїнського тижня права

 

Як повідомили нам в новокаховському Міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права» щороку, в тиждень який включає 10 грудня – Дня прав людини, проводяться відповідні заходи по всій Україні. Цей тиждень відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ОНН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Фахівцем із соціальної роботи міського центру проведено ряд лекції в дошкільних, навчальних та учбових закладах міста за темами: «Знай свої права», «Права та обов’язки дітей», «Права людини в Україні». Дані заходи проводилися з елементами гри, відповідно до вікової категорії слухачів закладів в яких проводилися лекції.

Метою проведення тижня права – підвищення загального рівня правової культури дітей, виховання у них поваги до закону і прав людини.

В ході зустрічей діти з цікавістю сприймали матеріал, ставили фахівцю запитання, на які отримували вичерпні відповіді. Особливо малюкам, які знаходяться у дошкільних закладах сподобалась гра у вигляді казки, аналізуючи поведінку казкових персонажів, обговорювалося де саме і як було порушено права того чи іншого героя.

Тиждень права ще не дійшов кінця, тому фахівці центру продовжують свою роботу спрямовану на забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини і громадянина.