В Новій Каховці пройшов місячник добровільної здачі зброї

зброя

Упродовж березня у Новокаховському відділі поліції, як і в цілому в Україні, пройшов місячник добровільної здачі зброї.

Про це повідомляє прес-служба Новокаховського відділу поліції ГУНП.

Під час нього правоохоронці приймали від організацій, підприємств, громадян зброю, боєприпаси, вибухові речовини, які зберігалися без відповідних на це дозволів органів національної поліції. Також проводилися перевірки об’єктів дозвільної системи та осіб, які володіють вогнепальною зброєю.

Так, за повідомленням Новокаховського відділу поліції, до адміністративної відповідальності за допущені порушення порядку придбання, зберігання та використання озброєння притягнуті 4 особи.

Утім, чимало громадян використали цю можливість і назавжди позбавилися небезпечних предметів, а технічно справну мисливську зброю зареєстрували.

Добровільний «урожай» у результаті місячника в Новій Каховці здано вогнепальної зброї – 23 одиниці, холодної – 1, боєприпасів – 11, пристороїв для відстрілу патронів – 1.

«У цілому проведені заходи дозволили поліпшити стан оперативної обстановки та посилити громадську безпеку у Новій Каховці та на прилеглій до неї тириторії. Кожна людина повинна пам’ятати, що зброя – це не іграшка, вона може позбавити когось життя».