В Новій Каховці розшукують паліїв автомобілей

авто-2

Останнім часом на території міста Нова Каховка почастішали випадки вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із пошкодженням майна, де предметом злочинного посягання є автотранспорт.

Так, протягом останніх декількох місяців сталося загорання двох автомобілів в м. Нова Каховка та одного автомобіля в м. Таврійськ. За висновками спеціалістів пожежотехніків, в усіх випадках ймовірно причиною пожежі є навмисний підпал. Співробітниками Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області проводяться комплекс заходів, спрямованих на встановлення зловмисників та мотивів їхніх протиправних дій.

Разом з тим поліція інформує, що в усіх випадках предметом злочинного посягання стали автомобілі, які залишені у нічний час без нагляду на вулицях або біля під’їздів багатоповерхових будинків. Невжиття власниками автотранспорту елементарних заходів щодо збереження свого майна, сприяє вчиненню злочинів.

Для запобігання вчиненню злочинів необхідно, не залишати автомобіль без нагляду на тривалий час, а у нічний час користуватися гаражем або охороню вальними автостоянками.

Крім того, прохання до всіх, кому відома будь-яка інформація про осіб, причетних до вчинення вказаних кримінальних правопорушень, або хто став свідком чи очевидцем подібного злочину, а також якщо ви побачили підозрілих осіб, які здійснюють будь-які дії, що викликають підозру, повідомляйте до Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській обслід за телефонами :102, 066-756-06-02