У Новій Каховці урочисто провели перших призовників до лав ЗСУ

Сьогодні у Новій Каховці відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України.  Урочистості традиційно проходили у міському Парку Слави біля Вічного вогню на могилах воїнів, що загинули, визволяючи наші землі під час ІІ Світової війни. В заході взяли участь представники громадськості, учні навчальних закладів міста, батьки майбутніх армійців.

Призовників привітав міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. Він підкреслив важливість тієї задачі, яку виконують сьогодні  Збройні Сили України – захист української землі від іноземної агресії. “Ви йдете до війська учнями, а повернетесь справжніми чоловіками, захисниками Батьківщини, своїх рідних та близьких. Будьте гідними нашого міста та своїх батьків! Вчиться оберігати нашу Україну!” – побажав хлопцям міський голова.

З настановами щодо святості виконання свого військового обов’язку до призовників звернувся секретар Новокаховської єпархії Української православної церкви отець Миколай. Він нагадав про нелегкі часи, які зараз переживає Україна, та закликав майбутніх військових до чесної служби, наполегливої праці в оволодінні армійською справою. “Впевнен, що всі ви станете справжніми воїнами – захисниками нашої України,” – завершив своє слово отець Миколай.

Від імені громадськості та всіх батьків, чиї діти служать у Збройних Силах, виступила голова Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради Лариса Житченко. Вона дала своє материнське благословіння на службу із захисту нашої України.

На завершення урочистостей отець Миколай благословив всіх призовників на ратну службу та окропив їх святою водою.

Міський голова вручив кожному з них традиційні подарунки, які надав благодійний фонд “Нова Каховка”.

А наостанок, усі призовники сфотографувалися з міським головою.