В Новій Каховці відбулась Національна конференція Церкви Божої України

Минулого тижня наше місто приймало у себе численних гостей з усієї України та зарубіжжя. Адже  з 9 по 12 жовтня в Новій Каховці, в храмі Церкви Різдва Христова, проходила Національна конференція священнослужителів євангельських церков Союзу Церква Божа України.

Це був ювілейний з’їзд служителів цього об’єднання, присвячений 25-річчю союзу церков. Його учасниками стало більше 180 делегатів, серед яких єпископи та пастори церков, а також зарубіжна делегація єпископів з Німеччини, Латвії та США.

На запрошення єпископа, старшого пастора Церкви Різдва Христова Сергія Вознюка, на один з вечорів конференції завітав і міський голова Володимир Коваленко. Він привітав присутніх з ювілеєм та вручив подяку міського голови національному єпископу Церкви Божої України Олексію Демидовичу за вагомий внесок в збереження миру і злагоди у суспільстві, зміцнення міжконфесійного порозуміння, а також значну соціальну, благодійну та просвітницьку роботу.

Як розповів єпископ Південного регіону Церкви Божої України Сергій Вознюк, Нова Каховка не випадково була обрана місцем проведення Ювілейної конференції служителів. Саме Церква Різдва Христова була першою церквою в Україні, яка 25 років тому увійшла до світового об’єднання Церква Божа, що на сьогоднішній день діє у 180 країнах світу та налічує більше 7 мільйонів прихожан.

– За ці двадцять п’ять років наш національний союз церков значно виріс. До нього входить вже більше 100 християнських громад в різних населених пунктах країни, – розповів Сергій Федорович. – Тому нам було дуже приємно приймати на гостинній Херсонській землі гостей з закордону та усіх куточків України. У тому числі з Криму та поки що окупованих території на Донбасі, де не зважаючи на релігійні та національні переслідування, продовжують нести служіння наші пастори та капелани. А загалом скажу, що наше місто хоч і невелике, але дуже сподобалось усім гостям, вразило своєю охайністю та красою, про що свідчили численні відгуки учасників конференції.