В Новій Каховці відбулася 54 позачергова сесія міської ради

Сьогодні, 22 листопада, під головуванням міського голови Володимира Коваленка відбулася позачергова 54 сесія Новокаховської міської ради. 25 депутатів з 36, що обрані до складу ради, розглянули 20 питань порядку денного.

Здебільшого це були питання соціального спрямування, які потребували невідкладного розгляду депутатами та прийняття по ним відповідних рішень. Також депутати розглянули декілька питань, які відносились до підготовки міського бюджету на наступний рік.

З найбільш вагомих були питання щодо внесення змін до міського бюджету на поточний рік щодо збільшення коштів на виплату заробітної плати працівникам міської лікарні у зв’язку з надходженням коштів медичної субвенції на суму біля 5,8 млн. грн. Це дозволить погасити заборгованість із заробітної плати, що склалася у ЦМЛ, та забезпечити виплату заробітної плати у повному обсязі до кінця поточного року.

Також були внесені відповідні зміни у ряд міських програм, що були викликані прийняттям Кабінетом міністрів України постанови від 07.11.2018р. №867-р., якою  затверджено перелік об’єктів фінансування яких у 2018 році буде здійснюватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. В Новій Каховці 1,4 млн. грн. виділено на придбання дизельної електростанції на 160 кВт для центральної міської лікарні, що забезпечить лікарняний комплекс по вул. Свєтлова,1 резервним електричним живленням і дасть можливість операційному блоку, акушерсько – гінекологічному, реанімаційному відділенням працювати у стабільному режимі. По 300 тис. грн. будуть направлені на заміну віконних блоків на енергоощадні в ЗОШ-3 та в Будинку дитячої творчості. 500 тис. грн. виділено м. Таврійську для реконструкції комплексу будівель та  споруд міської лікарні.

Серед інших питань соціального спрямування були виділення у поточному році ЦМЛ 550 тис. грн. для проведення капітального ремонту сантехнічного обладнання та мереж у лікарняному комплексі №2 по вул.Свєтлова. Виділення субвенції з міського бюджету Нової Каховки міському бюджету м.Таврійська в розмірі 78 тис. грн. для проведення капітального ремонту покрівль на міській бібліотеці та 95 тис. грн. на школи мистецтв у м.Таврійську.

Наприкінці роботи сесії міський голова Володимир Коваленко повідомив депутатів, що бюджетна сесія Новокаховської міської ради планується на 20 грудня.

На цьому сесія завершила свою роботу.