В Новій Каховці відбулася міська конференція лідерів учнівського самоврядування

«Все що ми робимо, ми робимо на користь місту!» – саме під таким гаслом 24 жовтня відбулася міська конференція лідерів учнівського самоврядування міста Нова Каховка. В заході взяли участь 83 делегати учнівських парламентів та рад з 13 закладів освіти.

Робота конференції була розпочата зі звіту Міської ради учнівського самоврядування за 2017-2018 навчальний рік. Розповідь про роботу МРУС доповнила мультимедійна презентація, розроблена самими активістами під керівництвом Оксани Гречаної, куратора учнівського самоврядування. З цієї презентації присутні змогли довідатися про соціальний квест, в якому беруть участь новообрані члени ради, про вдалі заходи, організовані учнівським самоврядуванням та належним чином оцінити їх працю та здобутки.

На другому етапі учасники конференції поділилися досвідом в організації справ учнівського самоврядування патріотичного або соціального спрямування. Представники учнівського самоврядування СЗОШ №8, Юлія Аннас та Єва Пукова, розповіли про свою участь уміжнародному проекті для школярів «Модель міжнародного кримінального суду 2018», проведеному освітнім центром «Простір толерантності»у місті Кшижова, Польща.Учні СЗОШ №8 вибороли право пройтитренінговий курс, під час якого досліджували кейси з військових конфліктів у світі за принципами міжнародного кримінального права.

Руснак Валерія та Чечина Катерина, учениці НКТЕЛ, презентували проект «Літній табір GoCamp» – це новий формат пришкільного мовного табору з поглибленим вивченням англійської мови, в якому ліцеїсти-старшокласники навчалися, відпочивали та працювали вожатими, а долати мовні та культурні бар’єри допомагав їм волонтер із Марокко.

Анастюк Анна, учениця НВК №2, поділилася з присутніми спогадами про загальношкільний похід та розповіла про участь учнівського самоврядування школи в підготовці такого масштабного заходу. По завершенню свого виступу учні НВК №2 подарували кураторам вуглинки із багаття, на знак того, що вони з радістю готові ділитися теплом свого серця.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась начальник відділу освіти Оксана Якубова, яка зазначила, що самоврядування учнів – це не „порожні слова”, а справжній тренінг лідерських якостей, де діти можуть приймати рішення, організовувати свою роботу та творити на рівні з дорослими.

За підсумками конференції було прийнято рішення конференції та затверджений новий склад міської ради учнівського самоврядування.

Бажаємо лідерам учнівського самоврядування сил та впевненості у будь-яких корисних починаннях!