В Новій Каховці відбулася велика апаратна нарада

Сьогодні, 4 грудня, в Новій Каховці під керівництвом міського голови Володимира Коваленка відбулася традиційна велика апаратна нарада з керівниками підрозділів державних та міських виконавчих органів влади, підприємств і установ різних форм власності.

На початку наради Володимир Коваленко вручив Подяки міського голови та цінні подарунки.

З нагоди Дня працівників сільського господарства цінним подарунком було нагороджено Данильчук Раїсу Петрівну, завідувача лабораторією Новокаховського цеху кондитерських та пряничних виробів ТОВ «Бериславський хлібозавод», яка стала переможцем в галузі «Кращий пекар області» та нагороджена дипломом Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста, ініціативність та творчий пошук Подякою міського голови та цінним подарунком нагороджено начальника відділу освіти Новокаховської міської ради Якубову Оксану Олександрівну.

Також Подякою міського голови нагороджено Помазнюка Віктора Анатолійовича, депутата Херсонської обласної ради, керівника СФГ “Акант” за активну громадську позицію, значний особистий внесок у налагодженні побратимських зв’язків між містами Дрогобич та Нова Каховка, спонсорську допомогу під час організації та проведення святкування Дня міста Нова Каховка.

Міський голова також вручив Подяку Верховної Ради України, Комітету з питань соціальної політики, зайнятості, пенсійного забезпечення Шатило Наталії Валеріївні соціальному інспектору УПСЗН за вагомий внесок у формування і реалізацію державної соціальної і гуманітарної політики.

Міський голова представив нових керівників: Нечеса Михайло Миколайович – директор КП «Муніципальна охорона», Пасічна Тамара Михайлівна – начальник Новокаховського відділу (з питань пробації) Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Сендик Олена Вікторівна – начальник відділу з питань управління комунальним майном, інфраструктури Дніпрянського старостинського округу Новокаховської міської ради, Рогожин Олександр Валентинович – начальник Новокаховського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області, Іванова Наталія Сергіївна – головний державний інспектор по праці Головного управління Держпраці у Херсонській області.

Також Володимир Коваленко представив зібранню нового директора НВК-2 Нової Каховки Оксану Якубову. Міський голова висловив слова щирої вдячності Оксані Олександрівні за ті 15 років її праці , які вона провела на посаді начальника міського відділу освіти, за той вагомий внесок, який вона зробила у справу розбудови, а інколи і збереження міської системи освітніх та дитячих закладів .

Підсумки виконання міського бюджету за 11 місяців довів перший заступник міського голови Леонід Чурсинов. В цілому міський бюджет виконано на 103,5 відсотки. Виконано всі показники з дохідної частини бюджету, за виключенням надходжень від акцизу за автомобільне паливо. Видатки з міського бюджету на заробітну плату склали 236,1 млн. грн.

Значну увагу міський голова приділив питанням підготовки та проведення зборів батальйону територіальної оборони міста, що повинні розпочатися днями. Для розміщення особового складу готується будівля колишнього дитячого садочка «Орлятко», який прискореними темпами відновлюється силами комунальних підприємств і будівельних організацій. Для вирішення фінансових питань 7 грудня буде скликана позачергова сесія міської ради.

Крім того, міський голова наголосив про необхідність серйозного підходу до формування особовим складом батальйону на час зборів. Тієї ситуації, що була влітку з нашим батальйоном, він більше не потерпить.

Головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук доповів, що заборгованість по заробітній платі перед персоналом лікарні відсутня, але склалася ситуація, коли лікар в лікарні отримує зарплатню на рівні санітарки в Центрі первинної медіко-санітарної допомоги. Міський голова уточнив у головних лікарів ЦПМСД Зорини Зінченко і ЦМЛ Ігоря Гайдаманчука, скільки отримує зараз сімейний лікар  та лікар в лікарні. Цифри викликали здивування у всіх присутніх в залі: сімейний лікар до 15 тис. грн., а в лікарні від 4 тис. грн. Як сказав мер, ось вони перекоси «реформи медицини».

Міський голова анонсував основні заходи, що чекають місто в грудні. Серед них, завтра громадські слухання по вартості проїзду в громадському транспорті міста, 7 грудня – по проекту міського бюджету, 20 грудня – бюджетна сесія і відкриття міської Новорічної ялинки.

На завершення наради Володимир Коваленко побажав всім присутнім успіхів в роботі, доброго завершення року та святкового настрою на Новорічні та Різдвяні свята.