В Новій Каховці відбулось виїзне засідання правління Пенсійного фонду України

27 вересня, у м. Нова Каховка відбулось виїзне засідання правління Пенсійного фонду України за участі першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової, яку провів голова правління Пенсійного фонду України Олексій Забрудний.

Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів центрального апарату ПФУ та начальники головних управлінь ПФУ в областях та м. Києві, – інформує прес-служба Херсонської ОДА.

На порядок  денний  правління було винесено низку питань, зокрема, про реалізацію у 2016 році завдань, визначених Стратегію модернізації Пенсійного фонду України, про стан інформаційно-аналітичних систем ПФУ, про стан виконання головними управліннями ПФУ в областях покладених на них завдань.

20160927_100907

Виступаючи на засіданні правління Фонду, Валентина Січова зазначила, що робота Пенсійного фонду України надзвичайно складна, відповідальна та важлива: «Третина населення України – ваші клієнти. По роботі пенсійного фонду, соціальних служб більшість населення робить висновок про роботу Уряду та Президента України. Тому робота цих установ є дуже відповідальною».

20160927_100030

Також під час заходу обговорювали результати роботи головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області.

20160927_105633

Начальник головного управління ПФУ в Херсонській області Зінаїда Лазарєва повідомила, що у визначені законодавством терміни та в повному обсязі за 8 місяців 2016 року забезпечено фінансування пенсійних виплат 300,6 тис. осіб. На пенсійні та інші заплановані витрати спрямовано 3 583,6 млн грн,  що на 7% більше, ніж за відповідний період минулого року.