В Новій Каховці відбулося свято гірьового спорту (фоторепортаж)

В сцботу, 16 червня, в ФОК «Гарт» відбулася відкрита першість Херсонської області та міста Нова Каховка з гирьового спорту «12 Таврійські богатирські ігри» і одночасно меморіал пам’яті першого чемпіона України з гирьового спорту Віктора Тимофійовича Гончарова.

Змагання розпочались о 09:30 і зібрали більш ніж 60 спортсменів, яких умовно розподілено на 5 команд за населеними пунктами, з котрих вони прибули: Херсон, смт. Новотроїцьке, с. Дудчани Нововоронцовського району, с. Шевченкове, Нікопольського району і звісно ж місто Нова Каховка.

На урочистому відкритті змагань, яке розпочалось об 11:00 з привітальними словами звернулась начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран. Вона привітала учасників та гостей змагань, побажала учасникам гарних результатів, а також розповіла про досягнення Віктора Гончарова.

Під звуки гімну України був піднятий прапор змагань. Після цього, всі учасники та гості змагань, в присутності дружини Віктора Гончарова, яка теж привітала спортсменів, вшанували його пам’ять хвилиною мовчання.

Продовжуючи відкриття змагань, з привітальними словами звернувся Голова осередку союзу гирьового спорту у Херсонській області – Семенов Микола Євсійович.

Користуючись нагодою він вручив подяки від Федерації гирьового спорту Херсонської області спонсорам:

  • Власнику пекарні «Райський хліб» Цисовському Олегу Олександровичу за постійну фінансову допомогу в організації змагань з гирьового спорту.
  • Власнику меблевого салону «Багіра» Багірову Володимиру Маісовичу за неодноразову матеріально-технічну допомогу в організації змагань з гирьового спорту.
  • Національній дружині Херсонщини за фінансову допомогу в організації меморіалу пам’яті першого чемпіона України Гончарова В.Т.

Спортсменів та вболівальників привітав зразковий ансамбль народного танцю «Сонечко», керівник заслужений працівник культури України Алла Мельниченко.

Одразу ж після виступу, перейшли до найприємнішої миті, нагородження тих спортсменів, які встигли виступити до відкриття змагань, які проводились за правилами Союзу гирьового спорту України.

Грамотами та медалями, а також цінними подарунками першими були нагородженні наймолодший учасник змагань Пучков Ігор (2013 р.н., 5 років), що посів І місце у своїй віковій категорії із результатом 71 підйом (гиря 2 кг), та найстарший учасник змагань Козмерчук Дмитро Степанович (1948 р.н., 70 років) – він також посів перше місце у своїй віковій категорії із результатом 81 підйом (гиря 16 кг).

Також за підсумками змагань у різних вікових та вагових категоріях були нагороджені наступні спортсмени:

У категорії дівчата 2008 р.н. і молодше: (вага гирі 4 кг)

І місце – Соколянська Даніела (,  результат 125 підйомів, с. Дудчани, Нововоронцовський район,).

У категорії дівчата 2006 р.н. і молодше (гиря 8 кг) призові місця посіли:

І місце – Місяць Тетяна (результат 160 підйомів, смт. Новотроїцьке)

ІІ місце – Цегельник Неля (результат 105, с. Дудчани)

ІІІ місце – Бурденюк Тетяна (результат 72, смт. Новотроїцьке)

У категорії дівчата 2003 р.н. і молодше (гиря 12 кг):

І місце – Кушпіль Юлія (результат 100 підйомів, м. Нова Каховка)

ІІ місце – Манько Світлана (результат 40, смт. Новотроїцьке)

У категорії дівчат 2002 р.н. і молодше (гиря 16 кг):

І місце – Соловян Любов (результат 452, смт. Новотроїцьке).

У категорії серед жінок: (гиря 16 кг)

І місце Івіна Марина (результат 221, смт. Новотроїцьке).

У категорії серед юнаків 2009 р.н. і молодше (гиря 4 кг):

І місце – Довбиш Назар (результат 231, м. Нова Каховка)

ІІ місце – Вершинін Данило (результат 220, м. Нова Каховка)

ІІІ місце – Гурський Дмитро (результат 193, смт. Новотроїцьке)

У категорії юнаків 2006 р.н. і молодше (гиря 8 кг)

І місце – Михайленко Нікіта (результат 85, м. Нова Каховка)

ІІ місце – Шаповалов Андрій (результат 61, с. Шевченкове).

Окрема подяка гостям турніру з с. Шевченкове, Нікопольського району, Дніпропетровської області, які в напруженій боротьбі вибороли свої нагороди.

На цьому урочисте відкриття завершилось. Однак учасники інших вікових та вагових категорій продовжили боротьбу за призові місця.

Серед інших різних вагових та вікових категорій наші новокаховські спортсмени під керівництвом тренера Приходько Валентина Олексійовича посіли наступні призові місця:

І місце – Белтюков Едуард (у категорії юнаки 2002-2003 р.н. і молодше (вага гирі 16 кг), вагова категорія 58 кг,)

І місце – Бобир Микита (у категорії юнаки 2002-2003 р.н. і молодше (вага гирі 16 кг), вагова категорія + 73 кг).

І місце Кісловський Валерій (у категорії чоловіки (вага гирі 32 кг) вагова категорія до 68 кг, результат 20 підйомів)

І місце – Панасюк  Матвій (у категорії чоловіки (вага гирі 32 кг) вагова категорія до 95 кг., результат 35 підйомів)

І місце – Михайленко Дмитро (у категорії чоловіки (вага гирі 32 кг) вагова категорія 78 кг., результат 51 підйомів).

Тренер-представник команди Приходько Валентин Олексійович висловлює слова щирої вдячності всім вихованцям за гарні результати, всім учасникам та гостям змагань, велику подяку постійному спонсору команди Херсонської області Цисовському Олегу Олександровичу (директору пекарні «Райський хліб»), власнику меблевого салону «Багіра» Багірову Володимиру Маісовичу та Національній дружині Херсонщини.

Вітаємо тренера Приходька Валентина Олексійовича та всіх спортсменів з успішними виступами, висловлюємо слова щирої вдячності всім, хто долучився до організації та проведення справжнього свята гирьового спорту в місті Нова Каховка.