В Новій Каховці влада хоче відродити кінотеатр

Без-имени-1Про надходження нового обладнання для демонстрації фільмів у місцевий кінотеатр «Юність» кореспонденту газети «Новий день» повідомив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.
– Нарешті вдалося знайти структуру, яка висловила бажання взяти в оренду велику залу і відновити там показ фільмів. Це всеукраїнська кіномережа «Кінопалац», – зазначив він. – Представників кампанії вразило, що в Новій Каховці вдалося зберегти величезний екран. За їхніми словами, подібних мало де в Україні вже можна знайти. А ми, в свою чергу, сподіваємось, що за місяць-два «Юність» оживе.
Поки ж ситуація в комунальному підприємстві «Міський кінотеатр «Юність» не найкраща. Після того, як пішов орендар, який протягом багатьох років займався кінопоказом, практично єдиним джерелом для виживання установи стало здавання в оренду приміщень під нічний клуб. Через різке зменшення кількості клієнтів, власники останнього змушені були звернутися до керівництва КП з проханням надати пільгу з орендної плати з урахуванням великих витрат, понесених свого часу на капітальний ремонт приміщень. «Щоб і надалі сплачувати 15 тис. грн. орендної плати щомісяця, ми повинні отримувати чистого прибутку на рівні 120 тис грн., чого нині немає й близько. Та й у самих людей зараз немає грошей на розваги», – пояснив представник орендаря на останньому засіданні виконавчого комітету міськради.
Виконком дозволив комунальному підприємству надати знижку, хоча й меншу, ніж просив орендар. «Як тільки в кінотеатр остаточно прийдуть нові інвестори, тоді ми зможемо повернутися до цього питання», – пообіцяв міський голова.

Олександр Пітоєв