В Новій Каховці завершились тактичні навчання батальйону теріторіальної оборони

10 днів в Новій Каховці тривали тактичні навчальні збори новокаховського батальйону 124-ї бригади територіальної оборони Херсонської області.

Розміщення особового складу було проведено на базі одного з міських дитячих садочків, який було закрито більш ніж двадцять років тому. В приміщеннях силами працівників комунальних підприємств міста були облаштовані жилі, побутові та службові приміщення. Банне обслуговування особового складу батальйону було проведено на базі комунального підприємства «Оздоровчий центр».

На облаштування місця розташування та перевезення особового складу під час навчань кошти в сумі біля 800 тисяч гривень терміново на своїй 55-й позачерговій сесії надала Новокаховська міська рада.

На початку зборів було приведено до військової присяги на вірність народу України військовослужбовців, які раніше не проходили вишкіл у Збройних Силах України.

Згідно плану проведення зборів з особовим складом проводились заняття з спеціальної, стройової, тактичної, медичної підготовки.

Весь особовий склад пройшов через виконання вправ з різних видів стрілецької зброї, яка закріплена за військовослужбовцями згідно штатно-посадового розкладу батальйону.

Також були проведені виїзди на місця виконання завдань за призначенням батальйону навчання по охороні важливих адміністративних, гідротехнічних об’єктів та вузлів комунікацій зв’язку.

У вільний від навчань час для особового складу батальйону були проведені концерти аматорських колективів міського палацу культури Нової Каховки та дитячої школи мистецтв.

Після завершення зборів мешканці Нової Каховки впевнились в тому, що у нас в місті є сила, яка у випадку надзвичайної ситуації, яка може бути пов’язана з агресією проти нас суміжної держави, стане на захист міста та його мешканців.