В новокаховській “Основі” збільшать тариф на воду

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житло-комунального господарства України від 30.07.2012 р. № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Основа» інформує про намір здійснити коригування тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення.

Метою коригування тарифу є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку:

– зі зростанням тарифів на електроенергію на 11,1 %;
– збільшенням витрат на оплату праці у зв’язку із зростання мінімальної заробітної плати на 14%;
– збільшенням витрат на ремонти основних засобів на 41 %.

Рзрахунки проведені згідно Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабміну №869 від 01.06.2011 року та ЗУ “Про місцеве самоврядування”.

Новий розрахункові тарифи на послуги будуть єдині для всіх катерогій споживачів, а саме:
– централізоване водопостачання – 7,76    грн./ 1 м. куб. (з ПДВ)
– централізоване водовідведення – 12,39 грн./ 1 м. куб. (з ПДВ)

Відповідно до вимог постанови КМУ № 869 від 01.06.2011р., у КП «Основа» виконали розрахунки і надає заяву з розрахунковими матеріалами для встановлення скоригованого тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: 74905 м. Нова Каховка вул. Таврійська, буд. 7. e-mail: kp_osnova@ukr.net

Адміністрація КП “Основа”