В новокаховському дошкільному закладі № 18 пройшов театральний фестиваль

У закладі дошкільної освіти № 18 (директор С. В. Шулежко), що в Центральній Основі, пройшов щорічний  фестиваль театрального мистецтва «Сам собі режисер».

Захід відбувся за  участю дітей середніх груп, вихователів та батьків за мотивами оповідань найвидатнішого педагога ХХ  сторіччя Василя Олександровича Сухомлинського,  та  присвячений 100-річному  ювілею з дня народження нашого співвітчизника. Цікаво, що його педагогічна спадщина – орієнтована на особистість дитини та індивідуальний підхід до її виховання.

Кожна  група мала змогу вибрати неперевершені твори В. Сухомлинського для опрацювання.

До участі у фестивалі обрано :

середніми групами твори

гр.№7 логопедична «Маківка та джміль»

гр.№6 «Півень та сонце»

гр.№4 «Хай  будуть і Соловей і Жук»

старша група № 4 за участю батьків, підготувала «Сонце і Сонечко».

До жюрі увійшли: директор ЗДО №18 С.В. Шулежко, практичний психолог  Х.О. Поволоцька, музичний керівник  Л.О.Пестова.

В основі підходу до формування особистості лежать любов, доброта, щирість і водночас вимогливість (в тому числі  і вимогливість самої дитини до себе). Саме ці поєднання і формують в дитині найголовніше – людяність.

На простих, зрозумілих  і цікавих прикладах діти вчаться відчувати різницю між гарними й недобрими вчинками та їх наслідками, потрібністю всього живого у світі, любові та бережного відношення до природи.

Журі оцінювало:   знання тексту, створення сценічного образу, своєчасне включення в дію, ведучий, слова автора, костюми, музичний супровід.

У фестивалі що відбувся всі показали гарні знання та акторську майстерність.