В Новій Каховці відбулось свято морозива (ФОТО)

IMG_0954

В суботу, 30 липня, на площі перед кінотеатром «Юність» пройшло справжнє свято морозива, яке до Нової Каховки привезла Торгова марка «Ласунка». Свято зібрало велику кількість дітей та батьків і на кілька годин перетворило центр міста на епіцентр веселощів, родинного спілкування та розваг. Адже на кожного відвідувача свята чекало безліч забав на будь-який смак – це і святковий концерт і веселі конкурси, розіграші подарунків та багато-багато різноманітних подарунків!

IMG_0956 IMG_0944 IMG_0959

Напевно кожній дитині запам’ятаються оригінальні конкурси, серед яких: «Кепп-хепі», “Ice-cream tatoo”, “Гонки на візках», «Юні художники» і найбільш довгоочікуваний конкурс від ТМ «Ласунка» – «Божевільні продавці». Де в спеціально встановленому рингу, стоячи за прилавком як продавці, дітвора, одягнена в дощовики, бахіли і рукавички, влаштовувала «нещадну» перестрілку морозивом!

IMG_0968 IMG_0980 IMG_1014

Завершилось свято незабутньою та веселою пінною вечіркою під відкритим небом.

Можна сміливо сказати, що “Ласунка” зробила все для того, щоб це літо стало для новокаховчан незабутнім, нескінченним, яскравим, веселим і звичайно ж смачним!