Для студентів та викладачів Херсонського державного університету відкрили нову сучасну їдальню

Привітати студентів та педагогічний колектив ХДУ із відкриттям сучасної їдальні – кафе-піцерії «Універ» прийшли голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, голова обласної ради Андрій Путілов, народні депутати України Олександр Співаковський та Сергій Хлань та Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

У своєму вітальному слові голова ОДА Андрій Гордєєв зазначив, що побудова сучасної їдальні для студентів ХДУ була одним із нагальних питань та завдяки командній роботі сьогодні ми отримали позитивний результат.

Із словами вдячності до народних депутатів України, керівників області звернувся ректор Херсонського державного університету Василь Стратонов. Він зазначив, що завдяки зусиллям влади всіх рівнів, було отримано кошти на сучасне будівництво їдальні.

!!DSC_0034

За українською традицією гостей  зустрічали хлібом-сіллю. На честь відкриття їдальні студенти підготували яскраві творчі номери.

Гості мали змогу відвідати кафе-піцерію «Універ», скуштувати страви, оцінити комфортну залу для відпочинку.

!DSC_0239

Наприкінці свята, до Андрія Гордєєва та народних депутатів України звернулися студенти університету із словами подяки за здійснення студентської мрії – сучасного кафе-піцерії, де вони зможуть відпочити від навчання та звичайно ж поїсти, подякували за  підтримку ініціатив студентства і сприяння розвитку і вдосконаленню навчально-виховного процесу ХДУ.