В області готуються до мобілізації

армія

Відповідне розпорядження про забезпечення проведення в області наступної черги часткової мобілізації було видане першим заступником голови ОДА Валентиною Січовою. Про це, з посиланням на прес-службу адміністрації, пише “Херсонщина за день”.

З цього приводу голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення мають провести навчання суб’єктів мобілізаційних заходів з питань своєчасного оповіщення та прибуття громадян, які залучаються до виконання обов’язку щодо мобілізації, техніки на збірні пункти та у військові частини, виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів і надання послуг Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, оперативно-рятувальній службі цивільного захисту.

Спільно з військовими комісаріатами провести заняття з працівниками кадрових органів підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності, працівниками органів місцевого самоврядування для організації роботи по звірці військового обліку на підприємствах, в установах, організаціях та в сільських, селищних і міських радах.

Опрацювати питання про виконання заходів щодо соціального захисту учасників АТО, а саме додержання вимог бюджетного та земельного законодавства при наданні сім’ям мобілізованих військовослужбовців матеріальної допомоги і виділенні земельних ділянок.