В області із заборгованістю по заробітній платі будуть боротися спільними зусиллями

IMG_0245_3

Голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов переконаний, що із заборгованістю по заробітній платі в області слід боротися зусиллями, спільними із міською, районними органами влади, відповідними правоохоронними органами. 

Про це він зазначив під час засідання колегії облдержадміністрації, яка відбулась 27 лютого, – повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Відтак, директор Департаменту соціального захисту населення Геннадій Причина доповів, що станом на 01 січня 2015 року розмір заборгованості по області складає 15,3 млн грн, що у структурі боргу по всій Україні становить 0,6%, за цим показником Херсонщина займає у загальнодержавному рейтингу 10 місце.

Лідером по заборгованості із заробітної плати є Херсон. Міський голова Володимир Миколаєнко зазначив, що найбільша заборгованість існує на промислових та комунальних підприємствах.

Відтак, було зауважено про необхідність затвердження обласного плану невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із заробітної плати, а також встановлення контролю його виконання керівниками структур, організацій, установ.

«Це дозволить зафіксувати суму боргу та розпочати цілеспрямовану роботу з його ліквідації» – підкреслив Геннадій Причина.