В області незабаром розпочнеться процес будівництва лікарських амбулаторій

В кінці минулого тижня заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик провів селекторну нараду з керівниками райдержадміністрацій щодо стану будівництва  комунальних закладів охорони здоров’я у сільській місцевості (амбулаторій) і центрів надання адміністративних послуг.

Так, станом на 25 липня 2018 року прийнято 22 рішення  по відведенню земельних ділянок під будівництво. По 12 лікарських амбулаторіях виділено земельні ділянки з номером та датою витягу з державного земельного кадастру.

За словами більшості керівників РДА, кадастрові номери мають бути наданими вже до кінця липня – на початку серпня.

В області незабаром розпочинається процес будівництва лікарських амбулаторій

На сьогоднішній день проводиться робота по відведенню земельних ділянок під будівництво, розробці проектно-кошторисної документації та її затвердження за рахунок коштів місцевих рад.

Олександр Адамчик поінформував, що початок будівництва перших лікарських амбулаторій заплановано розпочати в серпні місяці поточного року. Придбання обладнання та устаткування амбулаторій буде проводитися відповідно до табелю оснащення, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я від 26 січня 2018 року №148 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб — підприємців, які надають первинну медичну допомогу».

Автор: Якуніна Ганна, сайт Херсонської ОДА