В області працюють «гарячі» телефонні лінії для учасників АТО

telefmal

Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації запроваджено роботу телефонних «гарячих ліній», за якими учасники антитерористичної операції та члени їх сімей можуть отримати консультативну допомогу.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Так, для встановлення статусу учасника бойових дій, надання пільг, пенсійного забезпечення слід звертатися до відділу пенсій та персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян за телефоном: 46 72 94.

Щоб проконсультуватися з приводу збору документів для оформлення одноразової грошової допомоги сім’ям військовослужбовців, загиблих в зоні АТО, звертатися слід до відділу сім’ї, тендерної рівності та оздоровлення дітей за телефоном: 49 83 13.

Відділ соціальних послуг та стаціонарних установ допоможе налагодити питання з приводу забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації, у тому числі протезування (ортезування). Відповідну допомогу можна отримати, зателефонувавши за номером 26 16 17.

З метою ініціювання призначення всіх видів державної допомоги учасники АТО та члени їх сімей мають звернутися за телефонами 26 40 06, 46 73 11 до відділу праці та державної допомоги.