В області створено мережу штабів цивільного захисту

ryatuvalnik

В області створено обласний та районні штаби цивільного захисту щодо забезпечення нормальних умов життєдіяльності населення та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Згідно з повідомленням, на території області визначено 919 об’єктів транспортної та критичної інфраструктури та посилено їх охорону. Зазначений перелік направлений до Мінекономрозвитку.

У середньому за добу на території області до охорони громадського порядку залучається близько 250 нарядів. Також посилено охорону на 148 об’єктах підвищеної небезпеки та проведено корегування планів ліквідації аварійних ситуацій та планів евакуації.

З метою розкриття кримінальних правопорушень МВС налагоджено співпрацю з підприємствами різної форми власності. На території області в 393 установах та підприємствах різних форм власності встановлено близько 800 таких відеокамер.

Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області організовано навчання 533 осіб керівного складу органів управління цивільного захисту в Скадовському, Бериславському, Верхньорогачицькому, Великолепетиському, Новотроїцькому, Нововоронцовському та Високопільському районах області.

Щоденно проводиться роз’яснювальна роботу з населенням щодо необхідності посилення заходів безпеки, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози, виявлення транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру. До інтернет-видань, друкованих ЗМІ (14,5 тис екз)., на місцеве телебачення направлені відповідні матеріали.

В області утворені 2 регіональні мобільні групи з базуванням в містах Херсон та Каховка, відповідні мобільні групи утворені в районах та містах області (20 мобільних груп).

Головним управлінням ДСНС України в області та Херсонською обласною комунальною аварійно-рятувальною службою проведено 15 тренувань з відпрацюванням практичних дій у разі виникнення надзвичайних ситуації на об’єктах життєзабезпечення.

Департаментом охорони здоров’я обласної державної адміністрації забезпечено перевірку наявної кількості лікарських засобів і медичних препаратів, що необхідні для надання екстреної медичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

КЗ «Обласний територіальний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» забезпечено медикаментами в повному обсязі на лікування переміщених осіб витрачено 836,7 тис грн.

З метою впровадження фінансового забезпечення заходів пов’язаних із запобіганням виникненню та ліквідацією надзвичайних ситуацій в області сформовані резервні фонди місцевих бюджетів у сумі 5 млн. 841 тис 700 грн.

Листом за № 630/0/7-15/51/425 від 04 лютого 2015 року до ДСНС України направлено запит на постачання матеріально-технічних засобів, зокрема, потреби в інженерній техніці, речовому майні, медикаментах, та продуктах харчування.