В області вже підготували понад 100 тис. бланків для оформлення субсидій

1_93

Вчора, 10 квітня, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубко відбулася всеукраїнська селекторна нарада з керівниками місцевих органів влади. Участь у заході взяла перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Зокрема, на нараді розглядали  питання, пов’язані з покращенням транспортного сполучення автодорогами загального користування та комунальної власності, а також питання стосовно друку та надсилання бланків документів для отримання громадянами житлових субсидій.

Обговорюючи перше питання Валентина Січова зазначила, що в місцевих бюджетах області у 2015 році на ремонт та експлуатаційне утримання доріг комунальної власності передбачено видатки в сумі 51494,6 тис. грн, з яких за січень-березень поточного року використано 2954,8 тис. грн. Протягом 2015 року планується здійснити ремонт 117,93 км вулиць і доріг комунальної власності на ділянках загального площею 235,9 тис. кв. м.

Що стосується питання бланків документів для отримання житлових субсидій,то, як повідомилаперший заступник голови обласної державної адміністрації, станом на сьогоднішній день в області їх надруковано 101 тис. екземплярів та розіслано 53 тис. примірників.