В Облраді вчергове обговорювали каналізаційні проблеми Берислава

Сьогодні, 25 вересня, в приміщенні Херсонської обласної ради відбулась нарада з питань реконструкції очисних споруд та каналізаційних мереж м.Берислав.

В обласній раді обговорили проблемні питання міста Берислав

Про це інформує офіційний сайт обласної ради.

Обговорення проблемного питання відбулось під головуванням депутата обласної ради Сергія Рибалка. До вирішення питання долучилися депутат облради Ігор Йосипенко, заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Мартиненко, заступник начальника Державної екологічної інспекції у Херсонській області Юрій Цапук, в.о. начальника комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації Херсонської обласної ради Ігор Грибун, очільники Бериславської райдержадміністрації та райради – Олександр Гомон та Володимир Коновалов, перший заступник Бериславського міського голови Сергій Шматов, а також проектанти з корегування проекту по вищезазначеній реконструкції.

В обласній раді обговорили проблемні питання міста Берислав

Обмінявшись думками, учасники наради дійшли висновку – звертатись за фінансовою підтримкою до держави. За словами Сергія Рибалка, аби покращити шанси на отримання коштів з держбюджету бюджетний запит необхідно подати до профільного Міністерства вже на цьому тижні.

В обласній раді обговорили проблемні питання міста Берислав

Пропозицію голови підтримано одноголосно. Таким чином, було доручено структурним підрозділам підготувати необхідні документи, відповідно до їх профілю, та надати до Херсонської обласної ради, яка і забезпечить надання бюджетного запиту до Міністерства.

Від редакції NK Online.tv. Все вищенаведене дуже нагадує ходіння по колу. Вчергове збирають нараду, вчергове звертаються і, навіть, вчергове можуть виділити кошти. А потім, зазвичай, ці кошти нікому освоїти. Одним словом, говорили-балакали… А каналізаційні стоки всього міста вже 16 років напряму скидають у Дніпро. І всім цім “мужам” з серьйозними виразами облич глибоко наср… вибачте начхать, що робиться на берегах сивочолого Славутича і, тим паче, внизу за течією…