В ОДА розповіли про перспективи авіарейсу Херсон-Гомель

В авіарейсу Гомель-Херсон перспективи є. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила прес-секретар очільника Херсонської ОДА.

Зокрема, Елеонора Гуськова зазначила: “14 вересня у ході робочої поїздки до Білорусі херсонська делегація на чолі з головою Херсонської облдержадміністрації Андрієм Гордєєвим відвідала аеропорт у м.Гомель. Там відбулося обговорення перспектив запуску авіарейсу Гомель-Херсон.

Заступник генерального директора Білоруського республіканського унітарного підприємства «Белаеронавігація» Валерій Сулейманов проінформував, що даний напрямок користується попитом. Населення мігрує на автобусах і залізницею, тому буде доцільно відкрити ще й авіарейс. Щодо ціни, то зараз квиток на потяг Гомель-Херсон коштує приблизно 40 євро в плацкарті, в купе – 65 євро. Цінова політика на авіаквитки не визначена, адже питання знаходиться на стадії обговорення. Але білоруська сторона налаштована на співпрацю.”

За словами прес-секретаря, очільник Херсонської області Андрій Гордєєв підсумував: “Розвиток авіасполучення між Херсоном та Гомелем дасть поштовх до розвитку аеропортів, а отже туристичного потенціалу наших країн”.