В оновленому Новокаховському відділі поліції представили нового керівника

З 7 листопада 2015 року, з моменту набрання чинності Закону України «Про Національну поліцію», українська міліція припинила своє існування де-юре.
Як ми повідомляли раніше, у Головному управлінні Національної поліції області вже призначено на посади слідчих, які у повному обсязі виконують покладені на них обов’язки.
Відділ комунікацій Головного управління Національної поліції в Херсонській області інформує, що у складі Головного управління Національної поліції в Херсонській області, відповідно до повноважень, визначених Законом, функціонують 15 підрозділів поліції. В області сформовано 5 відділів поліції, до складу яких увійшли 18 відділень.
Сьогодні, 11 листопада, був представлений новий керівник Новокаховського відділу поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області. До складу його відтепер входять 4 відділення: Цюрупинське відділення (м. Цюрупинськ), Голопристанське відділення (м. Гола Пристань), Скадовське (м. Скадовськ) і Каланчацьке (с. Каланчак).Изображение-019Изображение-020
Першим до присутніх правоохоронників – вже поліцейських, звернувся заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області, начальник кримінальної поліції, полковник поліції Роман Панасюк. «Головне гасло новоствореної структури  – служити та захищати. Люди чекають від вас нових підходів, – наголосив він. – Це не просто зміна назви чи формальність. Служити в поліції – поважно, тож будьте гідними звання поліцейського і з професіоналізмом виконуйте ті завдання, які будуть поставлені перед вами».
Далі був зачитаний наказ, відповідно до якого начальником Нвокаховського відділу поліції головного управління Національної поліції в Херсонській області, призначено  Віталія Анатолійовича Немерця і присвоєно йому звання полковника поліції. Раніше Віталій Немерець очолював Каховський районний відділ міліції.
Як було зазначено, його «сфера відповідальності» поширюється не лише на Нову Каховку, а до того ж на  всі чотири відділення. Новий начальник представив присутнім керівників усіх цих  підрозділів, а також  своїх трьох заступників. Це перший заступник начальника відділу поліції Дмитро Олексійович Карбовський (капітан поліції), начальник відділу кримінальної поліції Євген Миколайович Проценко (підполковник поліції), заступник начальника відділу поліції (за старим штатним розписом – очільник міліції громадської безпеки) Сергій Миколайович Дудченко.
В. Немерець запевнив, що разом з новою командою, всіма працівниками особового складу Новокаховського відділу та всіх 4 районів докладе максимум зусиль, аби виправдати покладену відповідальність та забезпечити безпеку громадян і охорону громадського порядку.
Привітав начальника поліції та всіх присутніх міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. «Можу запевнити, що міська влада буде допомогати конкретними справами, – підкреслив він. – Міжрайонне відділення поліції має бути забезпечене усім необхідним для повноцінної та якісної роботи. Мені давно хотілося, аби в нашому місті з’явився такий керівник поліції, який би прийшов надовго, з яким би можна було побудувати стабільні, партнерські стосунки у рамках, встановлених законодавством, не виходячи за межі сфери діяльності один одного. Просто перйменувати, не доклавши зусиль до реалізації змін не вийде. Тож маємо усі разом допомогти новій, реорганізованій структурі стати на ноги. Головне – набратися сил і терпіння, аби успішно впровадити усі зміни».
Варто зауважити, що, відповідно до вимог пунктів 17, 18 розділу 11 Закону України про національну поліцію, поліцейським дозволяється носити формене обмундирування старого зразка (до 31 грудня 2016 року). Також до вказаного терміну дозволяється використання службових посвідчень, бланків, печаток, штампів, логотипів та емблем міліції та Міністерства внутрішніх справ України.Изображение-016 Изображение-010