В перший клас – у шосту школу!

Початкова школа – це країна дзвінкого сміху, щасливих сяючих очей, перших радощів,  відкриттів. Вступ до школи – чи не найважливіший та хвилюючий момент в житті батьків та їх дітей.

Саме тому ЗОШ № 6 (директор Л. Гайсенюк) кожного року намагається познайомити батьків з організацією навчально-виховного процесу в школі,  з учителями, адміністрацією школи, класними приміщеннями. Так, 21 березня відбулися збори для батьків майбутніх першокласників.

Директор школи Людмила Гайсенюк  привітала батьків та розповіла , що чекає на них у новому навчальному році,  познайомила з учителями, які будуть працювати в 1-х класах. Заступник директора з навчально-виховної роботи Л. Немчинова  розповіла про організацію та особливості навчання учнів перших класів, забезпеченість підручниками. З особливою цікавістю батьки слухали виступ психолога школи І. Єрьоменко, яка розповіла про особливості психічного розвитку первачка та надала поради   і рекомендації батькам у цей непростий та відповідальний період. Тож запрошуємо майбутніх першокласників до нашої шкільної родини!