В першій школі провели тиждень безпеки дорожнього руху

dscn7710

Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя! Під таким гаслом розпочався Тиждень безпеки руху  з 14 по 18 листопада в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1. До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів. Усі заходи проходили згідно затвердженого плану.

Серед заходів, які були проведені у закладі, учням запам’ятався «Єдиний урок безпеки дорожнього руху», який відповідно до віку вихованців, проводився на годинах спілкування. Учні 2-А,Б,В класів під керівництвом класоводів Жалдибіної Л.В., Грудницької Н.П., Бужинської О.М. взяли участь у практичному занятті «Знай і виконуй правила дорожнього руху», під час якого закріпили навички переходу дороги на пішохідному переході та біля світлофору.

Упродовж тижня класні керівники 1-11 класів проводили  тематичні бесіди «Обов’язки пішохода», «Основні правила поведінки учнів на вулиці, дорозі», інформаційно – пізнавальні п’ятихвилинки, рольові ігри, практичні заняття «Школа Світлофора Моргайка», «Подорож до Країни дорожніх знаків»; обговорювалися проблеми руху на дорозі, коли його учасниками стають підлітки на мопедах, скутерах тощо. Були проведені цільові екскурсії на перехрестя для учнів 3-А,Б, В класів (класоводи Костюк-Розновська К.О., Банкова О.О., Курінкова О.М.). Учитель Пшенична М.В. на уроках образотворчого мистецтва організувала  виставку робіт на тему: «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя!», учасниками якої стали учні 5-7 класів. Для учнів 10-А, 11-А класів були відпрацьовані вміння та навички в ході практичного  заняття на тему: «Надання першої допомоги при ДТП» під керівництвом медичної сестри Борідко Л.І. та вчителя основ здоров’я Стрельцової І.Л. Учителі Романович І.В., Данилова О.П., Чорновол В.П., Пугач В.І. на уроках української мови провели міні-диктанти згідно тематики Тижня безпеки дорожнього руху.

До заходів долучилися і батьки. На прохання адміністрації школи Пилипович А.А. і Пилипович І.А. виготовили і встановили  бетонні обмежувачі перед пішохідним переходом на тротуарі. Тим самим зробили попередження водіям, які порушують правила паркування біля дитячих закладів.

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.