В першу чергу – якість знань

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На щомісячній апаратній нараді, що відбулася 6 лютого, міський голова Володимир Коваленко представив нового директора школи №10 Вячеслава Рєзнікова.

Як розповів нашому виданню Вячеслав Вадимович, з моменту його призначення на посаду пройшло тільки три дні. Та він вже встиг познайомитися з учнями. Під час розмови з тими з них, що мають особливі навчальні потреби, був вражений їхніми сповненими бажанням вчитися очима. Один хлопчик запитав у нього: «А ви будете моїм другом?». Звичайно, таке спілкування надихає на втілення конкретних справ. Однією з таких є облаштування інклюзивно-ресурсного центру, що зараз відбувається у цій школі. Наразі у приміщенні, де розташується цей центр, йде ремонт. Кошти на облаштування виділяються як з міського, так і з обласного бюджетів. Завершити всі роботи потрібно до 11 березня.

Серед нагальних проблем школи — відсутність комп’ютерного класу для молодшої школи. Зараз завдяки ініціативи батьків школярі молодших класів навчаються за 4 комп’ютерами, однак цього замало. Будемо шукати можливість вирішити цю проблему, запевнив новий директор і додав: в планах — заміна вікон та виконання ще деяких ремонтних робіт.