В поліції Херсонщини неспокійно

полицейские в ХерсонеЗа словами заступника начальника ГУ НП Херсонщини, підполковника Олександра Прокудіна, з 18 керівників районних відділень та відділів поліції Херсонщини 6 найближчим часом будуть звільнені або призначені на менш відповідальні посади, повідомляє сайт “Сkhersondailу” з посиланням на видання “Херсонці”. 

Це є наслідком переатестації, яка була організована МВС України. На даний час, з трьох тисяч херсонських поліцейських її успішно склали тільки 27 управлінців вищої ланки – заступники начальника Головного управління Національної поліції у Херсонській області (всі успішно переатестовані) та начальники районних підрозділів. З них, до речі, трьох також рекомендували на підвищення.

За словами заступника начальника ГУ НП Херсонщини, підполковника Олександра Прокудіна, в червні переатестація (в тому числі і співбесіду c активістами громадських організацій, журналістами та правозахисниками) належить ще 170 поліцейським керівникам середньої ланки.

«B підвішеному стані залишається питання c призначенням ще двох керівників відділень Національної поліції. B Білозерському районі області начальник відділення Сергій Керкез переведений на посаду начальника оперативно-технічного відділу ГУ НП Херсонщини, і там утворилася вакансія без всяких переатестації. A в Каховському районі начальник відділення Іван Козелець не зміг прибути на атестацію у зв’язку з хворобою», – повідомляє заступник.