В пошуках чесних інспекторів

РибагенствоЗ початку реформування рибної галузі одним з основних напрямків започаткованих реформ є пошук нових професійних кадрів до органів рибоохорони для посилення боротьби з браконьєрами та іншими порушниками.

Кадрова політика Держрибагенства України – прозора. Так, Херсонрибоохороною впродовж останніх трьох місяців проведено 2 конкурси на заміщення вакантних посад держінспекторів рибоохорони. Були прийняті документи від 12 претендентів, троє з яких не пройшли конкурсний відбір. Після визначення переможців конкурсів проводяться спеціальна перевірка та перевірка достовірності відомостей відповідно до Закону України «Про очищення влади», за результатами яких чотири кандидати прийняті на роботу, по п’ятьох іншим триває перевірка.

На даний час в Херсонрибоохороні вакантними залишаються понад десять посад державних інспекторів, тому запрошуємо приєднатися до команди тих, хто готовий чесно і якісно виконувати свої службові обов’язки, зберігати неповторне природне різноманіття. Слідкуйте за повідомленнями про оголошення наступного конкурсу в періодичних виданнях Херсонщини «Новий день», «Наддніпрянська правда» та на сайті Херсонрибоохорони.

Олег Тригуба, державний інспектор рибоохорони