В Prometheus розповіли про 80-річного студента, що закінчив 10 курсів на українській освітній платформі

Навчатися в Україні можна безкоштовно і результативно. А після заснування освітньої платформи Prometheus це можна робити он-лайн. Про одну з дивовижних історій самоосвіти розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook співзасновник платформи Іван Примаченко.

“В Prometheus ми час від часу зіткаємося з історіями наших слухачів, які ніби зійшли зі сторінок наукової фантастики. Володимиру Бушному 80. Він пережив два інфаркти, онкозахворювання та має проблеми з щитовидною залозою. Але все це не заважає йому бути одним з найуспішніших студентів Prometheus, який вже встиг завершити 10 онлайн-курсів: від “Економіки для всіх” до “Новітньої історії України”! Курси, які особливо сподобалися пану Володимиру, він завершує всього за 3-4 доби – порівняйте з тим, скільки потрібно на проходження типового онлайн-курсу вам. Про можливість безкоштовно навчатися на Prometheus йому два роки тому розповіла дочка Анна – на фото.

В новому інтерв’ю “Фактам” пан Володимир розповів багато цікавого. “Теперь главная задача, которая стоит перед Владимиром Николаевичем, — уменьшение боли в спине. Он ее сам поставил, выполняя последнее задание курса Prometheus «СМС — Система менеджменту ситуацій», который учит решать сложные жизненные ситуации. Пока задание не выполнено, поэтому сертификат по этому курсу «вечный студент» еще не получил. Однако результаты заметны. – Как выяснилось, причина моих болей — стирание межпозвоночных дисков, что, как говорят врачи, не лечится, — объясняет Владимир Бушный. — Но я подумал, что могу уменьшить нагрузку на позвоночник, если похудею. Мое достижение — минус пять килограммов за два месяца… И на достигнутом не собираюсь останавливаться. Мне ведь нужно выполнить задание курса!”.

“Вы решили лечить спину с помощью похудения потому, что перед этим освоили «Науку ежедневного мышления»?

— Так мне подсказала логика. Но вы зря иронизируете. Мы часто делаем необдуманные шаги — то времени не хватает подумать, просчитать все плюсы и риски, то ума. А нужно учиться анализировать свои действия. Лично мне курс о ежедневном мышлении очень понравился” – http://fakty.ua/277045-80-letnij-student-iz-harkova-rasskaz….

Пан Володимир – першопроходець. Але уявіть ціле покоління пенсіонерів, які замість перегляду шаблонних шоу і ангажованих новин, вивчають економічне і критичне мислення. Як би це змінило їх життя, життя їх родин і результати чергових виборів? Це те майбутнє, за яке варто боротися. І пришвидшити його початок може кожен з нас, просто зареєструвавши бабусю і дідуся на цікавий масовий безкоштовний онлайн-курс,” – розповів пан Примаченко.