В середу Уряд має розглянути питання припинення торговельних відносин з Кримом – Рефат Чубаров

КримГлава Меджлісу кримськотатарського народу народний депутат Рефат Чубаров повідомив, що Кабінет міністрів України завершив розробку проекту постанови про обмеження поставок товарів, робіт і послуг на тимчасово окуповані й непідконтрольні центральній владі території України.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Уповноваженого Президента України у справах кримськотатарського народу в соціальній мережі Facebook.

Разом з повідомленням на зазначеній сторінці поширюється відео з прес-конференції Рефата Чубарова, яку він дав 6 грудня. Згідно зі словами глави Меджлісу, з ухваленням відповідної постанови припиняються повністю торговельні відносини, поставка товарів і послуг із материкової частини України на тимчасово окуповану територію Криму.

Також Рефат Чубаров зазначає: “Де-факто призупинені поставки товарів і послуг до Криму учасниками акції по блокаді будуть де-юре зупиненим. Це буде один із результатів акції по блокаді Криму.”

Водночас, за словами глави Меджлісу будь-яка людина може перевозити з собою соціально значущі товари, але сумарною вартістю не більше 10 тисяч гривень і не більше 50 кг на одну людину.

Народний депутат висловив сподівання, що документ буде ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів України в середу.