В щедрім краї – гостинні люди. Як новокаховчани святкували День Незалежності (Фото)

Під час святкування Дня Незалежності України на алеях міського парку розмістилися столи і ятки із усіляким різноманіттям товару, книжок, яскравих виробів, картин і, звичайно смачнющих пиріжків та інших смаколиків. 

Привітати городян із святом і показати власну майстерність сюди прийшли представники різних міських організацій. Серед них – колективи дитсадків, музичної школи, картинної галереї, школи мистецтв. Інформацію для загального ознайомлення представили робітники музею історії міста та музею ім.Бахути. З Херсона із книжковим ярмарком сучасної української літератури приїхали представники магазину «Учбова книга».

Окрім цього, як розповіла «НК онлайн» заступник начальника  відділу культури і туризму Яна Малига, свої вироби представили 14 народних майстринь і два художники. Одним словом, новокаховчани і гості міста мали змогу вгамувати і духовну спрагу і скуштувати чогось їстівно-смачненького. Тим більше, що привітати містян приїхали колективи усіх довколишніх сільських клубів, які традиційно робили презентацію своїх столів. А це дійство завжди щире, веселе та і з перчинкою народного гумору. Також до привітань новокаховчан долучилися і депутати міськради, і воїни АТО, які частували усіх бажаючих солодкими кавунами і динями.

Тож голодним з парку ніхто не пішов, а концерт, який відбувався на центральній площі додав ще й бадьорості та настрою.