В школі №10 пройшов тиждень дорожнього руху

IMG_8613

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

З  19  по  25 травня 2016 року в школі пройшов  «Тиждень безпеки дорожнього руху».

В рамках Тижня відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану:  тематичні бесіди з попередження дитячого травматизму на дорогах (1-11 класи); уроки дорожньої грамоти на тему: «Безпека на дорогах залежить від кожного» (1-2 класи);  виставка літератури «Безпека дорожнього руху – це життя!»;  виставка малюнків на тему: «Правила дорожнього руху очима дітей» ( 3 – 4 класи). Діти під час проведення заходів розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри.

IMG_8619

Серед учнів 5 – 6 класів проведено гру-практикум з ПДР «Ми – зразкові пішоходи», учні 7-11 класів переглянули відеофільми «Безпека на дорозі».

Під час батьківських зборів проведено  бесіди з батьками учнів про безпеку дітей на дорогах та необхідність дотримуватися ПДР усіма учасниками дорожнього руху.

Заступник директора школи з НВР Нелепенко Т.П.

IMG_20150917_111758