В школі №4 пройшов конкурс «Україночка-2017»

Українська краса – це весна,
Українська краса – це натхнення…

Такими ліричними словами ведучі розпочали конкурс «Україночка-2017» серед дівчаток 1-4 класів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 (директор Барсук В.Г.).

Що не кажіть, Україна славиться красунями здавна, в усьому світі своєю вродою славились українські дівчата. Їм в усі віки були притаманні неповторність, світлий розум, працьовитість, ввічливість, велика шана, багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені і наші дівчатка, які взяли участь у цьому святі.

Конкурс розпочався з візитної картки кожної учасниці, де вони розкрили своє захоплення, свою чарівність, різноплановість. У конкурсі «Маленька помічниця» дівчата поділилися секретами приготування українських страв. «На ура» пройшов конкурс «Світ моїх захоплень» – тут були і пісні, і танці, і декламування українських віршів. Конкурс «Вишиваночка» став справжнім дивом для глядачів, адже таких красунь годі й шукати!

Підтримати конкурсанток прийшли не лише однокласники, друзі, вчителі, а й найрідніші люди – батьки, бабусі й дідусі.

Після роздумів та суперечок журі титул «Україночка-2017»  у нелегкій боротьбі здобула учениця 3-Б класу Горбачова Даніела.

Решта учасниць отримали почесні звання «Перлинка», «Усмішка», «Чарівність», «Талант», «Оригінальність», «Ніжність».

Директор школи, Володимир Григорович, разом із заступником міського голови Сироваткою Володимиром Миколайовичем, нагородили всіх конкурсанток пам’ятними стрічками та подарунками від школи і міського голови Коваленка Володимира Івановича.

Окрему подяку хочеться висловити батькам маленьких україночок, які виховали таких гарних донечок та щоденно вкладають в їх маленькі голівоньки любов та повагу до національних традицій, підтримують їх у розвитку їхніх талантів.

То ж, бажаємо красуням чистих троянд, пречистої думки, краси і вроди, як квіту у вінках!

За інформацією заст. директора з виховної роботи Ольги Тищенко