В сьомій школі Таврійська першачків посвятили в справжніх лідерів гуманних справ

У рамках всеукраїнського експерименту  «Психолого-педагогічне забезпечення особи тісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки»  у школі вже другий рік поспіль проходить цікавий та захоплюючий захід. 7 грудня  у ЗОШ №7 відбулася  урочиста церемонія прийняття учнів 1-х  класів  до дитячої організації «Сузір’я» та посвята у справжні лідери гуманних справ.

Адміністрація школи, вчителі  та батьки зібралися у святковій залі, щоб в дружну  шкільну сім’ю прийняти нове поповнення.

Директор школи Грішагіна Лілія Володимирівна щиро побажала дітям успіхів у навчанні, добрих друзів, гарних оцінок і щасливих усмішок.

Маленькі школярики  з захопленням декламували вірші та співали веселі пісні. Щирими добрими словами привітали першокласників класоводи Гриненко Л.М. та Кисіль І.І.

На свято до учнів завітала казкова гостя богиня мудрості Афіна,  яка привітала школярів зі святом. Настала урочиста хвилина і всі першокласники промовили першу присягу в своєму шкільному житті… «Клянемось бути розумними, добрими, чесними, вихованими, дружніми, веселими, дотримуватись всіх правил і законів шкільного життя.»

І от найважливіший момент – учні старших класів  одягають кожному галстук дитячої організації .

Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері. Тож бажаємо новим  маленьким  лідерам гуманних справ   бути гідними цього почесного звання, рости достойними громадянами України, свято берегти і примножувати традиції рідної школи та народу.