В сьомій школі Таврійська завдяки Новій Каховці відремонтували спортзал (фоторепортаж)

26 вересня, напередодні Дня міста, у загально-освітній школі №7 Новокаховської міської ради, що розташована у м.Таврійську, відбулося свято. З урочистостями був відкритий шкільний спортивний зал.

Насправді майже всі ремонтні роботи були завершені напередодні початку учбового року, але урочистості вирішили провести саме зараз.

До школярів завітали міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, голова правління ПрАТ «Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа, депутати Новокаховської міської ради Сергій Хоменко, Олександр Афанасьєв та Наталія Марченко, начальник відділу сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, заступник начальника міського відділу освіти Нової Каховки Олена Каратник, заступник голови громадської ради при Новокаховському міському виконавчому комітеті Віталій Задирко. Міську владу Таврійська представляли секретар міської ради Андрій Хахалєв та заступник міського голови Леонід Марчук.

Свято розпочала директор школи Лілія Грішагіна, яка подякувала міському голові Володимиру Коваленко та депутатському корпусу за розуміння проблем сьомої школи та допомогу в ремонті спортивної зали.

Міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко поздоровив школярів з отриманням такої зразкової спортивної зали і побажав їм всім успіхів у спорті та головне – міцного здоров’я, як запоруки подальшого плідного навчання та дорослого життя. А від себе та благодійного фонду «Нова Каховка» презентував учням школи до свята 500 порцій морозива.

Секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв привітав школярів з закінченням ремонту і введенням спортзали до строю.

Голова правління ПрАТ «Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа, робітники якого виконали ці ремонтні роботи, привітав школярів та педагогічний склад з завершенням ремонту спортзалу. Цим практично завершено приведення школи до повного робочого стану, який забезпечує учбово-виховний процес.

Депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко ще раз запевнив викладачів та батьків дітей тавричан, що Новокаховська міська рада і надалі буде робити все, щоб діти мали у школі належні умови для навчання та всебічного, в тому числі фізичного, розвитку. При цьому він зажадав більш активної участі в цьому процесі міської влади та депутатського корпусу міста Таврійська, чиї юні мешканці саме і навчаються у сьомій школі.

Заступник голови громадської ради при Новокаховському міському виконавчому комітеті Віталій Задирко передав усім учням привітання від їх старшого товариша, якій навчався у сьомій школі, Сергія Бебешко – олімпійського чемпіона з гандболу, головного тренера збірної України з гандболу та його побажання у спортивних досягненнях.

Гості подарували учням школи для занять у новому спортзалі футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, мат для занять з легкої атлетики.

Юні спортсмени школи продемонстрували гостям два флешмоби, які гаряче були підтримані всіма присутніми.

Наостанок міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, директор школи Лілія Грішагіна та голова правління ПрАТ «Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа перерізали  стрічку, яка символізувала введення чергового об’єкту до строю.

Наша довідка: У 2015 році Новокаховська міська рада прийняла у використання ЗОШ-7 та ЗОШ-5 міста Таврійська. При цьому, самі будівлі та вся інженерна інфраструктура шкіл, знаходиться на балансі Таврійської міської ради.

Впродовж чотирьох років тільки для проведення капітального ремонту ЗОШ-7 з міського бюджету Нової Каховки було виділено: 2015р. – 870 тис. грн., 2016р. – 515 тис. грн., 2017р. – 230 тис. грн., 2018р. – 650 тис. грн. В цілому – 2 млн. 265 тис. грн. З цих коштів на ремонт спортивної зали було витрачено: 2016р. – 150 тис. грн, 2017р. – 230 тис. грн., 2018р. – 650 тис. грн. Всього – 1 млн. 30 тис. грн.