Тематичний тиждень «Золота осінь» на Станції юних натуралістів

osin_syun

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі та багаті врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини, а  для вихованців гуртків Станції юних натуралістів  чудова  нагода дізнатися багато нового про цю чарівницю. 

Тому з 7 по 12 листопада  в навчальному закладі був  проведений тематичний тиждень «Золота осінь», під час якого молодші юннати вчились спостерігати за погодою, виділяти ознаки осені в навколишньому середовищі.

Розпочався Тиждень Золотої осені флешмобом «Різнокольорова Новокаховська осінь», в якому брали участь усі гуртки початкового рівня навчання. Діти майстерно й талановито  створили з осіннього листя та іншого природного матеріалу мандали та колажі.

В гуртках проведені творчі заняття «Осінні етюди», під час яких юні натуралісти виготовили аплікації із засушеного листя.

В рамках Тижня відбулась вікторина «Калинове намисто», конкурс малюнків «Осінній листопад», різноманітні екологічні ігри, виставка осінніх букетів та поробок.

Кожен гурток  на максимум доклав зусиль для яскравого, активного та незабутнього святкування тижня Золотої осені, який закінчився святковою розважальною програмою.

Директор Станції юних натуралістів Наталія Петрова