“В своїй хаті, й своя правда, і сила, і воля!”. Новокаховчани вшанували пам’ять Кобзаря

Сьогодні Україна святкує День народження Тараса Шевченка – великого майстра слова, художника, борця, сина свого народу. З нагоди  202 річниці з Дня народження Кобзаря сьогодні у Новій Каховці відбувся мітинг під назвою  «В своїй хаті, й своя правда, і сила, і воля!».IMG_9328

 До присутніх біля монументу Шевченкові звернулися міський голова Володимир Коваленко, голова місцевого осередку товариства «Просвіта» Віра Литвинова. Секретар Новокаховської єпархії отець Миколай.

IMG_9359«У чому унікальність цього Генія нації? Мабуть, в першу чергу, у його величезній любові до Батьківщини, – зазначив у своєму слові Володимир Коваленко. –  Життя, яке він прожив – складне і яскраве. Про нього ми можемо судити з його геніальних творів – віршів, поем, полотен. Частіше б лишень  їх перечитувати. Там є відповіді на багато питань, які не дають спокою нам сьогодні. В його безсмертних творах – шляхи виходу із будь-якого глухого кута, в які  зараз зайшла наша країна.

Тарас Григорович мріяв про одне – аби на нашій землі панував мир і спокій, щоб доля кожного українця була щасливою. І сьогодні ми маємо зробити її саме такою».

А ще Володимир Івановчи нагадав, що в цей день ми повинні  підтримати нашу героїню і патріотку Надію Савченко. Він закликав  новокаховчан згадати  у молитві Надію, а також подумки і своїми гарними справами підтримувати її задля скорішого визволення. Після цих слів біля монументу прокотилася хвиля гарячих і гучних оплесків в знак підтримки Надії Савченко.

IMG_9339IMG_9349IMG_9390IMG_9395IMG_9403Після вітань народний жіночий хор та народна хорова капела МПК (керівники Тетяна Морозовська, Світлана Гумовська) виконали відомі пісні на слова Шевченка.

Завершився мітинг покладанням квітів.

IMG_9410IMG_9426IMG_9380IMG_9430IMG_9417IMG_9443