В третій школі пройшов тиждень толерантності

img_4581

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в ЗОШ №3  з 14 по 18 листопада пройшов тиждень Толерантності.  Впродовж тижня робота психологічної служби школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників навчально-виховного процесу, створення ситуацій успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу обдарованих дітей.

План проведення заходів був насичений та різноманітний. У приміщенні школи розміщено вислови мудреців та видатних людей про терпіння і терпимість до інших. На шкільній плазмі висвітлювалися значення поняття “толерантність” у різних народів світу та цікаві факти про толерантність. Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у виставці фотографій у формі фотосушки “Дружити здорово”. Метою заходу було закликати всіх учасників освітнього процесу до миру, єдності та поваги один до одного. Діти із задоволенням створювали власну Планету Толерантності. Символом Толерантності обрали паперових чоловічків, на яких діти прописували якості добропорядної людини, а також побажання своїм однокласникам, вчителям, батькам та усім людям світу.

Психологом та соціальним педагогом було проведено заходи, присвячені Дню толерантності на тему “Радість і усмішка”, “На доброму серці тримається світ”, де учні з радістю долучилися до виконання різноманітних та цікавих завдань. Для учнів початкової школи було організовано перегляд мультфільмів про толерантність. Школярі  не тільки уважно та з інтересом переглядали фільми, але й обговорювали побачене, переконували один одного, що треба жити мирно, поважати тих, хто поряд, бути терпимими.

Закінчився  тиждень бліц-опитуванням “Чи живе в моїй школі толерантність?” Представники учнівського самоврядування із сектору «Інформації»  провели опитування серед школярів, результати якого показали їх високу обізнаність з теми толерантності.