В Україні починає діяти Державна служба морського та річкового транспорту

Державна служба морського та річкового транспорту України (Морська адміністрація) розпочинає свою діяльність. Про це йдеться на сторінці відомства у соціальній мережі Facebook.

Пріоритет діяльності Морської адміністрації є реалізація державної політики у сферах морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також у сфері безпеки на морському та річковому транспорті.

“Ми прагнемо тісно співпрацювати з громадськими організаціями, з усіма, кому небайдуже формування державної політики у сферах морського і річкового транспорту, становлення та розвиток Морської адміністрації, а також вирішення нагальних питань.

В рамках співпраці запрошуємо вас, шановні колеги, надавати свої пропозиції для розбудови морської та річкової галузі, де кожен зможе реалізувати свої можливості (Public@marad.gov.ua).
Разом ми пройдемо шлях становлення та розвитку Морської адміністрації як нового центрального органу виконавчої влади,” – йдеться у повідомленні.