В Україну прибули Генеральні секретарі НАТО та ООН

Президент України Петро Порошенко цими днями проводить низку надважливих для України зустрічей зі світовими лідерами. Про це повідомляє кореспондент NK-Online.tv.

www.president.gov.ua

Як ми вже повідомляли, вчора Президент провів переговори з Державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

На своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook Петро Порошенко повідомив, що після перемовин показав Рексові Тіллерсону виставку дитячих малюнків «Де я – там мій прапор» на другому поверсі Адміністрації Президента.

“Упевнений, втілені у цих малюнках мрії українських дітей про мир надихатимуть Державного секретаря США,” – зазначив Президент.


 

Та на цьому важливі для України зустрічі не завершились. Вчора Президент України також мів зустріч з Генсеком ООН Антоніу Гутеррешем.

“Впевнений, наша зустріч з паном Гутеррішем стане відправною точкою для віднайдення більш активної моделі участі ООН у вирішенні тих складних викликів, що постали сьогодні перед Україною,” – заявив Петро Порошенко після перемовин.

Впевнений, наша зустріч з паном Гутеррішем стане відправною точкою для віднайдення більш активної моделі участі ООН у вирішенні тих складних викликів, що постали сьогодні перед Україною.

Gepostet von Петро Порошенко am Sonntag, 9. Juli 2017

 

Вже сьогодні в Україну прибув й Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг. Президент України та Генсек НАТО обговорили спільні заходи задля посилення обороноздатності України, а також підвищення безпеки наших союзників у світлі продовження агресивної політики Росії.

Петро Порошенко запевнив, що Україна продовжуватиме реформи, у тому числі у секторі безпеки і оборони, щоб досягнути до 2020 року відповідних стандартів НАТО.

“Украй важливий візит Jens Stoltenberg та усіх представників держав-членів НАТО в Україну засвідчує послідовну підтримку та незмінну солідарність і єдність держав Альянсу з Україною,” – підкреслив Президент.