В «Укрзалізниці» мають затвердити додаткові потяги на Херсонщину

В облдержадміністрації під головуванням заступника голови ХОДА Олександра Адамчика відбулась нарада щодо збільшення на літній період 2018 року кількості щоденних потягів з Херсона, Генічеська та смт Новоолексіївка Генічеського району за участі представників регіональних філій “Одеська залізниця” та “Київ-Дніпровське МППЗТ”

Було розглянуто питання додаткових потягів, які забезпечують пряме залізничне сполучення Херсонщини з іншими регіонами України та позитивно впливатиме на курортно-рекреаційну сферу області в цілому, повідомляє прес-служба ХОДА.

У минулі роки курсували щоденні потяги, які сполучали Херсонську область з Волинською, Житомирською, Івано-Франківською, Львівською, Хмельницькою та Чернігівською областями і м. Київ.

У 2017 році рух за вказаними напрямками було скорочено, що значно ускладнило відвідування туристами курортно-рекреаційних зон на узбережжі Чорного й Азовського морів, а також дельти Дніпра.

З цього питання обласна державна адміністрація неодноразово зверталася до Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Укрзалізниця», проте відповідне рішення на сьогодні не прийнято.

Наразі ОДА буде звертатись письмово до керівництва «Укрзалізниці» для затвердження додаткових потягів на літній період з 10 червня за такими напрямками: Львів, Київ, Дніпро, Одеса та Харків. Про це повідомив під час засідання Олександр Адамчик.