В управлінні Пенсійного фонду проведено “гарячу” телефонну лінію

Спеціалістами управління Пенсійного фонду України в м. Нова Каховка продовжується практика проведення анонсованих “гарячих” ліній з громадянами міста. Така форма інформаційно-роз’яснювальної роботи сприяє формуванню та вдосконаленню обізнаності населення міста.

Як повідомляє прес-служба Фонду, 23 грудня 2015 року начальником відділу з питань призначення та перерахунку пенсій управління Тетяною Красіковою було проведено анонсовану телефонну “гарячу” лінію з питань перерахунку пенсій з 1 вересня 2015 року та порядку нарахування пенсій у 2016 році.

До телефонного діалогу долучились переважно громадяни, які отримують пенсії, та “кандидати” в пенсіонери. Протягом години Тетяна Красікова надавала індивідуальні консультації особам, що зателефонували щодо розміру їх пенсій після перерахунку, індексації пенсій, виплати пенсій працюючим пенсіонерам, жінкам, що достроково вийшли на пенсію та особам, які отримували щомісячну державну адресну допомогу. Найбільше громадяни цікавилися механізмом призначення пенсії за віком, особливостями переходу з пенсії по інвалідності на пенсію за віком тощо.

Тетяна Красікова  роз’яснила кожному, хто звернувся, умови призначення та складові їх пенсійних виплат, розповіла про новації, що відбулись в системі пенсійного законодавства, наголошуючи майбутнім пенсіонерам про необхідність завчасного надання документів до відділу обслуговування громадян управління з метою попередньої перевірки та належного оформлення документів для призначення пенсії. Повідомила, що у зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 №1013 “Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів”, якою внесено зміни до урядової постанови від 31.05.2000 № 865, з 01.12.2015 скасовано перерахунки пенсій держслужбовцям. На всі запитання були надані кваліфіковані та вичерпні відповіді.