В виконкомі проведено чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

гроші_гривні

З метою вжиття дієвих заходів, щодо забезпечення погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств по м. Нова Каховка 24 листопада 2016 року, під головуванням голови комісії, заступника міського голови  Давидюка С.П., було проведено чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсії, стипендій та інших соціальних виплат.

У засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду, об’єднаної державної податкової інспекції,міського відділу статистики.

Предметом розгляду комісії були питання щодо стану погашення заборгованості із виплати заробітної плати та заходи, що вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та не допущення її зростання на підприємствах – боржниках по місту Нова Каховка.

Станом на 24 листопада 2016 року, за оперативними даними, загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати по місту Нова Каховка склала 804,7 тис.грн. на 2 підприємствах, а саме:

  1. ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» – 156,7 тис. грн.;
  2. Комунальне підприємство «Міський водоканал» – 648,0 тис. грн..

На даний час підприємство ТОВ «Новокаховський електромеханічний завод» призупинило свою господарську діяльність, триває процедура банкрутства.

Представники КП «Міського водоканалу» проінформували, що виникнення боргу із виплати заробітної плати виникла у зв’язку із збитковістю діючого тарифу, не відшкодування з державного бюджету різниці в тарифах, а також несвоєчасне відшкодування пільг та субсидій. Шляхи погашення заборгованості – встановлення економічно обґрунтованого тарифу на послуги (затвердження збільшення тарифів вирішується Національною комісією що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг) та подача запиту на фінансову підтримку з місцевого бюджету. Підприємство дотримується графіка погашення заборгованості згідно якого є тенденція зменшення  на 120,9 тис.грн.

За результатами засідання комісії були надані відповідні протокольні доручення.

Начальник управління                                                                                           О.М. Стоянчук