В яслах-садку №1 «Дюймовочка» Нової Каховки малюків будуть загартовувати йогой

25 вересня в закладі закладі дошкільної освіти в яслах-садку №1 «Дюймовочка» ( завідувач Матвієнко І.Л.) була проведена консультація на тему «Йога для здоров’я та довголіття», підготовлена вихователем-методистом Стукановою О.В., інструктором з фізичного виховання Чорним С.С.

Дитяча йога – один з якнайкращих способів турботи про дитину. Йога для дітей – це не релігія, це добре продумана система зміцнення молодого організму, заснована на багаторічній практиці. Здоров’я, бадьорість, уміння зосередитися, фізичний розвиток і гарний настрій  малюка – основні плюси таких занять .

Захід пройшов в теплій атмосфері. В ході консультації педагоги закладу  мали змогу підвищити свою професійну компетентність. Було розкрито питання щодо здійснення практичної роботи з дітьми з хатха-йоги, визначено заходи комплексного підходу щодо використання елементів йоги в організації освітнього процесу. Цікаво, пізнавально пройшов  екскурс в історію виникнення йоги для дітей. Всі присутні мали змогу практично виконати вправи, адже доступність системи в тому, що виконання фізичних вправ не вимагає спеціальних обладнань і вправ.

Наприкінці консультації педагоги дійшли висновку, що хатха-йога навчить дитину дисципліни, умінню концентруватись та допоможе долати поганий настрій, тому необхідно постійно викликати у малюків прагнення зберігати і зміцнювати своє здоров’я, переконувати у тому, що здоров’я кожного значною мірою залежить від способу його життя.