В ЗОШ №7 школярі на День вчителя дарували квіти та гарний настрій

5 жовтня, у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя.

Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до шкільного дзвінка. Цього року учні  вирішили підійти до привітання своїх вчителів креативно.

На подвір’ї школи звучала гарна музика, учні 11-А класу  вітали вчителів  прекрасними квітами, кольоровими кульками ,а головне власноруч виготовленими листівками з  щирими привітаннями.

Багато гарних слів було сказано на   адресу вчителів. Учні та батьки не скупились на привітання і щирі посмішки. Квіти, які дарували учні, були найдорожчим подарунком, тому що дарували їх – від щирого серця.

Учні школи також підготували своїм учителям святковий подарунок концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші школярі вміють і танцювати, і співати, і декламувати вірші. Особливо яскравим та запальним був номер у виконанні учнів 11-А класу.

А скільки посмішок, добрих слів, квітів… Цього не злічити!..

Привітати  учителів  на урочистості завітали гості:   заступник міського голови м. Таврійська Марчук  Леонід Володимирович  та керуюча  справами міськвиконкому Левченко Наталія Володимирівна.

Леонід Володимирович   привітав вчителів зі святом та вручив грамоту та премію міського голови вчителю англійської мови Іванюк Ользі Олексіївні.

Дорогі вчителі!

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік.

Зі святом вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!